Партнерство освітян у розбудові громадсько-активних шкіл

5620-21 жовтня 2014 року координатори громадсько-активних шкіл м. Києва відвідали Миргородську ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного, яка із 2009 року працює у Всеукраїнському проекті “Школа як осередок розвитку громади” і є однією з найкращих громадсько-активних шкіл Полтавщини. З вітальним словом до учасників зустрічі звернулася начальник відділу освіти Миргородської міської ради Т.М.Кобельнік. Під час зустрічі директор школи В.В.Фененко презентувала досвід розбудови школи як громадсько-активної та її значення в освітньому просторі Миргорода. Цікавою та пізнавальною для киян стало знайомство з колективом Центру естетичного виховання, який також є громадсько-активною школою. Директор Н.І.Ночва презентувала громадські та освітні ініціативи Центру.

За круглим столом у міського голови С.П.Соломахи учасники обговорювали актуальні питання освітньої галузі та конкретну роботу за моделлю Громадсько-активної школи. Як зауважив керівник науково-дослідного проекту «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі» В.І.Ковальчук, у ЗОШ №1 освітяни вбачають ту модель громадсько-активної школи, яка існує в світі й розбудовується в Україні. Окрім обміну досвідом, гості мали можливість познайомитися з визначними історичними пам’ятками Миргородщини.