Графік звітування (завершення ДЕР)

 Графік звітування навчальних закладів
про результати дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня,
рекомендованих до завершення у 2015 – 2016 н. р. 

Графік звітування навчальних закладів про результати дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2016 – 2017 н. р.

Графік звітування навчальних закладів про результати дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2017 – 2018 н. р.

Графік звітування закладів освіти щодо результатів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2019 н.р.

Графік звітування закладів освіти щодо результатів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2020 н.р.

Графік звітування закладів освіти щодо результатів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2021 н.р.

Графік звітування закладів освіти щодо результатів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2022 н.р.

Графік звітування закладів освіти щодо результатів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня, рекомендованих до завершення у 2023 н.р.