Нові школи із статусом ГАШ

768503 квітня 2014 року відбулася презентація СЗШ №103 як громадсько-активної школи.
Педагогічний, учнівський, батьківський колектив, громада мікрорайону ДВРЗ долучилися до експериментального педагогічного дослідження «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі».
Керівники підприємств та установ, що є на території громади, представники шкіл – партнерів, науковці, депутат Київської міської ради, представники батьківської громади, педагоги стали учасниками жвавого обговорення ролі кожного у сферах діяльності громадсько-активної школи.
Перед учасниками зібрання виступили Координатор ГАШ в СЗШ №103 Є.В.Кожушко, науковий керівник проекту В.І.Ковальчук та директор школи О.П.Гуріна. Досвідом роботи ГАШ поділилися Л.Б.Донська, директор гімназії №30 «ЕкоНад» та директор СЗШ №120 В.Л.Почтар.
Громада з цікавістю сприйняла інноваційний проект і запевнила керівництво школи у своїй підтримці.