Тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»

IMG_006631 жовтня 2013 року в м. Київ на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка розпочався дводенний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи» для учасників дослідно-експериментальної роботи «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі», що впроваджується науково-дослідною лабораторією експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту в співпраці з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». Сьогодні в експерименті бере участь 14 загальноосвітніх навчальних закладів. З метою обміну досвідом команди представників ЗНЗ, куди входять координатори ГАШ, голова Ради ГАШ або член Ради ГАШ, директор ЗНЗ, заступники директорів ЗНЗ та інші особи, які беруть безпосередню участь в реалізації проекту, презентували моделі трансформації звичайної школи у громадсько-активну.

Проведення тренінгу забезпечують:
 Ткаченко Лариса Миколаївна – тренер ВФ «Крок за кроком», старший викладач кафедри управління  освітою,  завідувач  центру  моніторингу  якості  освіти  Луганського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 Королюк  Світлана  Вікторівна – тренер  ВФ «Крок  за  кроком»,  завідувач  кафедри менеджменту  освіти  Полтавського  обласного  інституту  післядипломної  педагогічної  освіти ім. М.В.Остроградського.
 Ковальчук Василь Іванович – заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, науковий керівник  проекту «Упровадження  моделі  громадсько-активної школи в  загальноосвітньому навчальному закладі».
 Ворон Марина Василівна – координатор освітніх проектів ВФ «Крок за кроком», консультант проекту.