Вальдорфська педагогіка в Україні: погляд на сьогодення

DSCF017024 серпня 2013 року на базі Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №195 ім. Кудряшова м. Києва відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Вальдорфська педагогіка в Україні: погляд на сьогодення». Серед учасників конференції – гості з Німеччини, представники Вальдорфських шкіл в Україні, педагоги, науковці. В процесі роботи конференції учасники ознайомилися з ключовими тенденціями Вальдорфських шкіл в Європі та світі, порушили питання нормативно-правового забезпечення діяльності навчальних закладів, ознайомилися з підходами у навчанні та вихованні Вальдорфської педагогіки, на майстер-класах повправлялися в живописі по мокрому, евритмії тощо. Цікавою окрасою конференції став виступ учнів Вальдорфських класів СЗШ №195 м. Києва.

Посилання:

МІЖНАРОДНІ ОРГАНІЗАЦІЇ