Дистанційне навчання: перші здобутки та подальші плани

kovalchuk716 травня 2013 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася науково-практична конференція за результатами проведення формуючого етапу дослідно-експериментальної роботи на тему: «Упровадження елементів дистанційного навчання в ЗНЗ м. Києва», що була організована науково-дослідною лабораторією експериментальної педагогіка та педагогічних інновацій. В ході конференції учасники, а це керівники та вчителі 19 ЗНЗ м. Києва, поділилися першими здобутками упровадження технології дистанційного навчання. Загальну характеристику ходу експерименту, а також про його здобутки розповів В.І. Ковальчук, науковий керівник. Детальніше про хід реалізації експерименту та його результати доповів С.В. Якубов, науковий консультант. Цікавими і змістовними були виступи представників ЗНЗ: І.В. Гарбаренко – директора СЗШ №236, О.Г. Заводович – заступника директора СЗШ №52, О.Я. Осадчої – заступника директора Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка. В ході конференції учасники поділилися не тільки здобутками, а й обговорили перспективи та завдання наступного етапу дослідно-експериментальної роботи.

• С.Якубов. Упровадження елементів дистанційного навчання у ЗНЗ м.Києва (презентація)
  • О.Мурасова. Дистанційна освіта як засіб реалізації індивідуального підходу до учня (презентація)
  • О.Заводович. Досвід проведення дистанційних уроків з учнями 5-6 класів СШ №52 м.Києва (презентація)
  • І.Гарбаренко. Упровадження елекментів дистанційного навчання школярів (презентація)