До уваги науковців і педагогічних працівників спеціалізованих навчальних закладів!

bgr_meetings_groups22 березня 2016 р. о 1000 год. відбудеться планове розширене засідання педагогічної ради Київської спеціальної школи-інтернату № 16, присвячене висвітленню результатів дослідно-експериментальної роботи «Формування інноваційного корекційно-розвивального освітнього простору спеціальної школи», затвердженої наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 537 від 10.10.2014 р.

Порядком денним засідання передбачено обговорення авторських програм і варіативних модулів із трудового навчання «Елементи кухарської справи і художньої кулінарії», допрофесійної підготовки «Крок до успіху», «Елементи природознавства у позаурочний час», перегляд виставок учнівських робіт.

Місце проведення: м. Київ, вул. Депутатська,1, Київська спеціальна школа-інтернат № 16 (ст. метро Святошин)